TO CO DĚLÁME

NAŠE PROJEKTY A SLUŽBY
 

Triotec – stejně nastavené priority

Triotec není jen firma, je to především realizovaný sen na jehož začátku byla touha vyrábět vlastní stroje, kterým věříme. Od roku 2019 nás spojují stejně nastavené priority a touha vytvořit dynamicky se rozvíjející společnost, která pro vás bude jasnou volbou. Chceme nad ostatními zvítězit svou flexibilitou, tvořivostí a férovým jednáním. Díky menšímu, ale vysoce zkušenému a kvalifikovanému týmu nás nesvazují směrnice a pravidla korporátu a můžeme si tak dovolit individuální přístup ke každému zákazníkovi. Firemní hodnoty takto tvoří každý z nás.

Naší hlavní náplní je vývoj, konstrukce, zakázková výroba a montáž ručních a automatizovaných pracovišť, jednoúčelových strojů, robotizovaných linek a montážních přípravků. Zákazníkům nabízíme také efektivní modernizaci jejich stávajících technologií.
 

Vývoj

Jsme sehraný tým s důrazem na individuální přístup k zákazníkovi. Klademe důraz na aktivní komunikaci se zadavatelem tak, aby se již od počátku projektu eliminovala všechna rizika spojená s vývojem. Pro návrhy konstrukce strojů a zařízení využíváme zejména 3D-CAD software Solid Works a Gips Cam. Naše dlouhodobé zkušenosti v oboru strojní konstrukce, znalost technologií a nejnovějších komponentů dávají našim zákazníkům jistotu, že pro ně nalezneme to správné řešení. Všechny naše stroje jsou vyvíjeny tak, aby dosahovaly vysoké spolehlivosti při maximální možné výtěžnosti zařízení. Tento koncept zákazníkům šetří výrobní prostředky a zvyšuje efektivitu jejich výrobních procesů.
 

Projektové řízení

Jednotlivé části vývoje projektu jsou řízeny s cílem dodržet závazný termín v požadované kvalitě a ceně. Pro efektivnější přenos informací preferujeme komunikaci zákazníka přímo s konstruktéry a techniky. Zákazník je pravidelně informován o průběhu projektu a případné odchylky od prvotního řešení jsou s ním vždy předem diskutovány.
 

Spolupráce – Jedním projektem to nekončí

Naším cílem je nabízet stávajícím i novým zákazníkům komplexní řešení s možností inovativního rozvoje. S tímto cílem vstupujeme do každého projektu, přičemž hlavní prioritou je dosažení dlouhodobé spolupráce s oboustrannou spokojeností. Každý zákazník se pro nás stává partnerem, jemuž nabízíme dlouholeté zkušenosti, kvalitu, spolehlivost a profesionální jednání.
 

Servis

Nabízíme servisní služby na nová i starší zařízení. Preventivním servisem předcházíme poruchám a snižujeme tak zákazníkovi potenciální náklady spojené s náhlým odstavením stroje. Vytipujeme v zařízení mechanické a elektronické komponenty, které by mohly být vlivem opotřebení pro stroj kritické. Novým trendem je vzdálený dohled nad zařízením, kdy se výrazně zkracuje čas diagnostiky vzniku poruchy a jejího následného odstranění. Servisní zásahy provádí vždy kompetentní tým.
 

Kooperace

Nabízíme také výrobu kooperovaných dílů dle dodané nebo námi vytvořené dokumentace, včetně zajištění 3D měření dle přání zákazníka.
V rámci našich výrobních projektů zpracováváme celou škálu technických materiálů různých druhů a jakostí jako jsou uhlíkové oceli, nerezové oceli, nástrojové oceli, hliník a slitiny hliníku (duraly), bronz, měď, mosaz, technické plasty (POM, PA, PETP, PEEK atd.).